Акција прикупљања пакетића је успешно завршена и за ову годину! Хвала свим студентима који су донирали ствари, слаткише, сланише и хигијену и учествовали у овој акцији! Прикупили смо преко 1000 пакетића, а поред тога и кутије одеће, играчака, књига и хигијене!
Ове године имали смо прилике да обрадујемо малишане и младе из установа ГРИГ, НОРБС, Звуци срца, Универзитетске дечје клинике Тиршова, удружења Живимо заједно, Завода за васпитање деце и омладине и Свратшта за децу.
У сарадњи са Студентском конференцијом универзитета Србије и свим парламентима универзитета Србије прикупљено је укупно 3555 пакетића који ће бити подељени деци на простору Косова и Метохије.

Хвала вам што сте допринели нашој акцији и ове године. Драго нам је што смо упркос целој ситуацији са пандемијом вируса успели да остваримо заједнички циљ и обрадујемо велики број деце и младих!